Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@setaisguvenlik.com (0212) 253 59 21

Hakkımızda

 

Seta İş Güvenliği olarak 2010 Yılından beri Yüksek Isıya Dayanıklı İş Güvenlik Ekipmanları üretimi konusunda çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kalite standartlarına uygun en kaliteli malzemeleri kullanarak iş güvenliği için gerekli olan El Koruyucuları , Vücut Koruyucuları , Yüz Koruyucuları ve Kolluklar gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Yüksek Isıya Dayanıklı İş Güvenlik Malzemeleri üretimi yaparken , yapılan ürünün kullanım alanına göre 350 ile 500 santigrat derece arasında koruma sağlayan %100 Para Aramid ve Kevlar Kumaş kullanarak çalışanlarınızın sağlığını ve iş güvenliğini koruma altına alıyoruz.


Yüksek Isıya Maruz Kalınan tüm sektörlerde çalışma koşullarını yerine getiren ve çalışma şartlarını iyileştiren ekipmanlara ihtiyaç vardır. Üretimini yaptığımız ürünlerimiz Demir ve Çelik Sanayi , Çimento Fabrikaları , Gemi İnşa Sanayi , Enerji Santralleri , Cam Fabrikaları , Aluminyum Döküm Fabrikaları ve daha bir çok yüksek ısının kullanıldığı sektörlerde kullanılmaktadır.


Siz Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizde bulunmayan fakat ihtiyaç duyduğunuz İş güvenlik ekipmanlarının üretimini yapmaktayız.